Ota yhteyttä

Täytä lomake niin me otamme sinuun yhtettä.

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt tietosuojaselosteemme.

Oulun toimipiste

Harri Saarinen

Toimitusjohtaja

040 8600 140

Seppo Kukkola

040 8600 150
seppo.kukkola@katman.fi

Tomi Putaala

040 8600 149
tomi.putaala@katman.fi

Matteus Tiiro

040 8600 145
matteus.tiiro@katman.fi

Jari Tauriainen

040 8600 141
jari.tauriainen@katman.fi

Rovaniemen toimipiste

Ville Salmela

Aluepäällikkö

040 8600 144
ville.salmela@katman.fi

Sakari Kantola

040 8600 143
sakari.kantola@katman.fi

Marko Oikarinen

044 760 0152
marko.oikarinen@katman.fi

Vantaan toimipiste

Miika Soininen

Aluepäällikkö

040 8600 146
miika.soininen@katman.fi

Vallo Kärbo

040 8600 147
vallo.karbo@katman.fi

Imro Soldan

040 8600 148
imro.soldan@katman.fi

Joni Kleemola

044 760 0151
joni.kleemola@katman.fi

Paperilaskut

Toimipisteiden yhteinen laskutusosoite

Paperilaskut

Katman Oy
OVT 003718262746
PL 908
02066 DOCUSCAN

Verkkolaskut

Verkkolaskut (OVT tunnus)

Verkkolaskuosoite: 0037 1826 2746

Operaattori: Pagero

Välittäjän tunnus: 0037 2360 9900